Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Kierownik Sprzedaży

Miejsce:

  1. WOJ. WIELKOPOLSKIE (OKOLICE WRZEŚNIA / JAROCIN)
  2. WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE (OKOLICE TORUŃ / INOWROCŁAW / LIPNO)
  3. WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE (OKOLICE KOŃSKIE / STARACHOWICE / SKARŻYSKO-KAMIENNA)

Opis stanowiska:

  • realizacja planu sprzedaży,
  • współpraca z klientami,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • prezentacja oferty dla klientów,
  • aktywna sprzedaż,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • reprezentowanie firmy.

Wymagania:

  • umiejętność pracy z klientem,
  • uczciwość, samodyscyplina, zaangażowanie, inicjatywa i odpowiedzialność,
  • znajomość obsługi komputera MS Office,
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B,
  • operatywność i chęć poszerzania wiedzy,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży materiałów opałowych,
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  •  umowę o pracę;
  •  stała pensja stosowna do zajmowanego stanowiska + atrakcyjna premia zależna od osiągniętych wyników,
  •  interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
  •  dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
  •  niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: kp@rowex-group.pl. W tytule maila proszę podać miejscowość na którą składają Państwo aplikację. Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rowex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Rowex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Zamkowej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Privacy Preference Center