KARIERA
PRACA Z NAMI
Image is not available
POSZUKUJEMY
OFERUJEMY
WYMAGAMY
Jeśli posiadasz wyjątkowe zdolności, cechujesz się wysoką ambicją oraz nastawieniem na sukces, zapraszamy do współpracy!
Poszukujemy nieprzeciętnych, otwartych na nowe wyzwania ludzi, którzy będą mieli okazję pracy w prężnie rozwijającej się firmie.
* umowę o pracę,
* stała pensja + atrakcyjna premia zależna od osiągniętych wyników,
* odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
* niezbędne narzędzia pracy
* uczciwości, samodyscypliny, zaangażowania, inicjatywy oraz odpowiedzialności;
* operatywności i chęć poszerzania wiedzy
Slider

KIEROWNIK SPRZEDAŻY
WOJ. MAZOWIECKIE (MŁAWA)

Opis stanowiska:

  1. współpraca z klientami,
  2. współpraca z innymi działami firmy,
  3. prezentacja oferty dla klientów,
  4. aktywna sprzedaż,
  5. pozyskiwanie nowych klientów,
  6. reprezentowanie firmy.

Wymagania:

  1. umiejętność pracy z klientem,
  2. uczciwość, samodyscyplina, zaangażowanie, inicjatywa i odpowiedzialność,
  3. znajomość obsługi komputera MS Office,
  4. dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B,
  5. operatywność i chęć poszerzania wiedzy,
  6. wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.
Slider